Všetkým Slovákom dobrej vôle

Občania! Náš štát potrebuje vedieť kde sme, keď sme tam viac ako 90 dní. Pretože vieme, že pán minister majú na práci veľa dôležitých vecí a tieto informácie majú pre neho cenu zlata, tak mu poďme pomôcť.
Nepýtajme sa, čo môže pre nás náš štát urobiť, ale čo My môžeme urobiť pre neho! Áno, týmto Vás prosím, aby ste neboli ignotantmi a skutočne a po pravde informovali pána ministra o Vašich plánoch opustiť malebnú krajinu medzi Váhom a Hornádom, plnú sociálneho zmieru a istôt. Viem, doba je zlá a určite aj preto nebolo možné presadiť striktnejšie pravidlo, ktoré by dokázalo pokryť aj sedemdennú dovolenku na Balatóne alebo zbabelé cesty za nákupmi v zahraničí. Aj preto je treba informovať častejšie a lepšie. Nikdy si predsa nemôžete byť istí, či sa náhodou nevyvinie Vaša návšteva príbuzných, dovolenka či služobná cesta trochu neočakávame a nebolo by spravodlivé potom nechávať túto povinnosť na skutočne uvedomelých spoluobčanoch, veď majú svojích starostí dosť. Na zvážení každého nechávam prípadnú zmienku o pohybe v pohraničí.
A myslite na to, že ak sa bude u nás vyskytovať veľa protištátnych živlov, tak bude nutné aj ploty z ostatných drôtov znovu postaviť, aby sa zamedzilo svojvoľnému nehlásenému opusteniu rodnej hrudy. A My ich postavíme, veď plány od ich rozmiestnenia a presnej lokácie budú určite ľahko dohľadatelné. ,
Poriadok musí byť! V prípade nejasností, túžby ôsobnejšieho kontaktu, poďakovania alebo ak sa túžite zapísať do poradníka dobrovolníkov pre vztýčenie pichľavého oplotenia, neváhajte kontaktovať pána ministra:
PS: Správna gazdiná pre pierko aj plot preskočí.

3,622 celkovo návštev, 1 návštev dnes

12 odpovedí

 1. Avatar
  máj 17, 2013

  Vôla ludu, vôla božia – hovorievalo sa.
  Parlamentná väčšina prijala „90 dnový“ zákon , a zástancovia demokracie, majú dôvod k spokojnosti – parlament zastupuje vôlu voličov, ktorí mu dali poverenie k vládnutiu. Každý nový zákon je ďalším naplnením vôle ludu. Takto to v demokracii má byť. Slovenský ĽUD chcel ISTOTY, a istoty nemôže štat zaručiť, ked ani nevie, kde sa mu ovce potulujú.

  Thumb up 3 Thumb down 1

  Odpovedať

 2. Avatar
  máj 17, 2013

  Je logické, že „90 dnový“ zákon je reálne nevykonatelný, pokiaľ nebudú mať ovečky zašité pod kožou maličké čípy, ktoré umožnia kontrolovať dodržiavanie tohto zákona. Na psoch to už máme odskušané, takže ovciam z toho čípovania nič nehrozí. Už len doplniť ten perfektný, ale neúplný zákon.

  Thumb up 0 Thumb down 1

  Odpovedať

  • Avatar
   máj 17, 2013

   Len pre Tvoju informáciu: tie čipy už implementované sú. Skús si zobrať svoj mobilný telefón s aktivovaným roamingom a choď s ním na pár hodín do zahraničia. Dostaneš od Kaliňákovcov SMS-ku, kde Ťa budú informovať o kontaktoch, ktoré sa Ti môžu zísť v prípade problémov. Telefóny na najbližšie veľvyslanectvo a podobne. Isto netreba pripomínať, že oni si zasa poznačili tvoju polohu 🙂

   Thumb up 2 Thumb down 1

   Odpovedať

 3. Avatar
  máj 17, 2013

  Súdruhovia prestrelili. Takúto reakcu vôbec neočakávali. A dezorientovaní zostávajú ešte aj dnes, pretože sa k tomu, že taký odpor nečakali, dokonca priznávajú:
  http://skrobak.blog.sme.sk/c/328618/Pobyt-v-zahranici-co-roky-nevadilo-zrazu-vadi.html
  .
  PR oddelenie smeru má asi dovolenku. Pretože tak úbohé argumenty, to by som od súdruhov nečakal.
  .
  “ Predstavte si situáciu osamelej matky, ktorej expartner neplatí výživné a ona nepozná miesto jeho pobytu, lebo sa proste „vyparil“… Ste presvedčený, že sa to dá riešiť čisto v medziach autonómie jednotlivcov, bez existencie verejnoprávneho registra pobytu osôb? “
  .
  Áno, pokuta 33 euro je skutočne tak odstrašujúca, že nielen nezodpovedný otecko neplatič, ale isto aj onakvejší delikventi budú svoj pobyt nahlasovať.

  Thumb up 2 Thumb down 0

  Odpovedať

  • Avatar
   máj 17, 2013

   mna by viac zaujimalo čo prave kradnu, pokial sa narod „vytešuje“ nad toto blbostou.

   Thumb up 2 Thumb down 0

   Odpovedať

   • Avatar
    máj 18, 2013

    Informačný systém registra fyzických osôb (tj. táto blbosť): 19 315 659,16 €

    Thumb up 1 Thumb down 1

    Odpovedať

    • Avatar
     máj 18, 2013

     No ale tu sa vsetci rozculuju nad svojimi slobodami o systeme ani tuk

     Thumb up 1 Thumb down 0

     Odpovedať

     • Avatar
      máj 19, 2013

      O systéme ani túk? Veď je to celé o systéme. Integrovaný systém kradnutia. Čečva, červená čvarga.

      Všetky podobné projekty nie sú o ohlásenom cieli, ale o tom, čo ešte predražené za štátne peniaze akože „realizovať“. Samozrejme tými správnymi sponzormi, aby bolo na sociálne hodinky vlastnou hlavou.

      Thumb up 2 Thumb down 0

  • Avatar
   máj 17, 2013

   A nasledovať bude povinná výjazdná doložka a žiadosť o devízový prísľub.

   Thumb up 1 Thumb down 0

   Odpovedať

   • Avatar
    máj 21, 2013

    Tunajším mladistvým musíš vysvetliť, čo to je “ výjazdná doložka a žiadosť o devízový prísľub.“. Oni si myslia, že to je nová hra na tablety.

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Odpovedať

 4. Avatar
  máj 19, 2013

  Kaliňák len buzeruje, lebo ak máme v skutočnosti pod kožou tajne implantované čipy, tak aj tak vláda vie, kde sme. Je to hrozné…

  Thumb up 1 Thumb down 0

  Odpovedať

 5. Avatar
  máj 20, 2013

  Zaujímavé ako dobre zaberajú balóniky na odpútavanie pozornosti.
  Máme nefunkčné súdnictvo. Zákony „sa“ ohýbajú aby vyhovovali „svojim“.
  Prezident (štátu, polície.. a neviem čoho ešte) sa snaží vysvetľovať nezákonné postupy kľučkami.
  Predseda najvyššieho súdu, predsedníčka ústavného súdu nekonajú podľa zákonov ale ako sa im chce…Štátne inštitúcie nie sú pre všetkých občanov ale pre „vybraných“…
  Potom stačí zákon o hlásení pobytu nad 90 dní a na „nedodržiavanie práva“ sa zabúda…

  Ak sa u náš nedodržiava právo v iných = oveľa závažnejších PRÍPADOCH = prečo sa vzrušovať na nejakej novelizácii zákona 253/1998…????
  Veď sa aj tak nebude dodržiavať…

  Thumb up 1 Thumb down 0

  Odpovedať

Diskusia je moderovaná. Komentáre, ktoré nie sú k téme, obsahujú nadávky alebo osobné invektívy, nebudú schválené. Reakcie na komentáre sa rozvetvujú do max. hĺbky 10 komentárov.

Leave a comment

*