Spojil drogy s kryptomenami a štát ho za to zavrel na doživotie

V roku 2011 sa začala na darknete revolúcia. Vznikol Silk Road, prvé trhovisko, kde ste mohli nerušene nakupovať väčšinu z nelegálnych tovarov či služieb.

Silk Road započal revolúciu vo vzniku trhovísk, na ktorých vaša identita prostredníctvom TORu a používania kryptomien ostane utajená. V tomto videu popíšeme fungovanie a ekonomickú stránku trhovísk a presnejšie na Silk Road a jeho zakladateľa Rossa Ulbrichta, ktorý za to dostal doživotie.

Kanál Ekonómia ľudskou rečou môžete sledovať na Instagrame alebo Facebooku, či ho podporiť na Patreone.

444 celkovo návštev, 4 návštev dnes

pošli na vybrali.sme.sk

1 odpovedí

  1. Avatar
    marec 13, 2021

    Kto vy vlastne ste? Len nejaký nadšenci alebo aj pre niekoho pracujete? Menej štátu je váš svetonázor alebo vás za agendu, ktorú šírite platia? Pýtam sa lebo náhodou poznám túto čarovnú formulku oligarchov, ktorou balamutia cez svojich zástupcov voličov, aby sa dostali k majetku štátu. A nie je pravdivá. A pustiť si do niektorých oblastí len súkromný sektor (bezpečnostné zložky – kontraktori, zdravotníctvo atď.) nesie so sebou obrovské bezpečnostné riziká. Menej štátu v skutočnosti znamená mafiánsky spôsob vládnutia keď spoločnosť riadi prostredníctvom ľudských zdrojov, korupcie a kapitálu oligarchia.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Odpovedať

Diskusia je moderovaná. Komentáre, ktoré nie sú k téme, obsahujú nadávky alebo osobné invektívy, nebudú schválené. Reakcie na komentáre sa rozvetvujú do max. hĺbky 10 komentárov.

Leave a comment

*